Ne kerkim te kengeve...

maxper

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

po keto kenge i gjeni ne limewire (p2p), La rondine psh. kushedi se sa here do jete. mjafton te kesh internet te shpejte.
Une po them per keto shqiptaret.
Lot ne shi mund ta kendoje EDHE grupi X, por une kerkoj ate qe kendon Redon Makashi
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
P.S E kerkon me njeri Monalizen e Mangos?

[/ QUOTE ]

E kam kerkuar une ca postime me lart.Mund te ma gjesh ti?

Po ma nise,faleminderit! /pf/images/graemlins/wave.gif
 

Agon

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

a ma gjen ndokush Whitesnake | Ain’t No Love In The Heart Of The City.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ne kerkim te kengeve...

Kerkoj 2 kenge te Eranda Libohoves:

1) Kthehu per vete, per mua
2) Bota iluzion

I ka njeri?
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ne kerkim te kengeve...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kush me ndihmon te shkarkoj Redon Makashi - Lot ne shi

[/ QUOTE ]

Lot ne shi
 
S

Scorpion

Guest
Re: Ne kerkim te kengeve...

Te shikojme, ne kembim kam gje /pf/images/graemlins/tonguee.gif

<font class="small">Code:</font><hr /><pre> 1) Kthehu per vete, per mua
2) Bota iluzion </pre><hr />
 

Dotesa

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

kush me ndihmone me kengen e gianna nanninit qe thote " meravigliosa creatura... "
edhe kush mund te na gjej kenget e filmit Il favoloso mondo di amelie pulain" yann tiersen

ju flm!!!
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

ma gjeni cik "la canzone del sole" te lucio battisti

thnx /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
 

bizi

Forumium praecox
Re: Ne kerkim te kengeve...

I gjen dot njeri 2 albumet e "Deamons &amp; Wizards"?

danke
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

eshte nje kenge qe quhet NATO e kenduar nga nje grua me shami ne nje gjuhe qe duhet te jete afrikane. Perkthimi i tekstit ka qene ne gjermanisht, keshtu qe mendoj se eshte tregtuar ne Gjermani. A ma gjeni dot ju lutem?

sikur te ishte e upload-ushme do te ishte dhe me mire.

faleminderit paraprakisht!
 

Diddy19

Su@mi
Re: Ne kerkim te kengeve...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
ma gjeni cik "la canzone del sole" te lucio battisti

thnx /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wave.gif

[/ QUOTE ]


E di se e do vetem si kenge, por momentalisht se kam. Do mundohem te ta gjej. /pf/images/graemlins/smile.gif

P.S Po t'dush ta kendoj une me kitare, e kam fiksim kete kenge. /pf/images/graemlins/kiss.gif


La canzone del Sole
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Ta gjeta dhe une kte Arco /pf/images/graemlins/smile.gif .Kam harruar te ta jap ne msn /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top