Ne kerkim te kengeve...

Djep

Forumium maestatis
Re: Ne kerkim te kengeve...

Erdhem te dy ne amfiteatrin e Butrintit
s'kishte hene dhe shndriste mermeri i bardhe...

Nga puthjet e zjarrta dhe mermeri "i turpshem" u skuq,
ndersa henes i doli turpi, dhe u shfaq dalengadale... :wub: :kiss:
 

tirona

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Fillimisht postuar nga Komisari:
[qb] ate Rudin rapistin nga shkodra ju lutem,kush ma gjen dot mp3 te ma sjelli ne privat pergjigjen.Flm /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
PSE PRIVAT MORE
KUSH TA GJEJ OSE TA KET TE NA THOT EDHE NEVE /pf/images/graemlins/wink.gif
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

une ndjehem krenar se kam gjak shqiptar
ky eshte Rudi ky eshte stili 100% shqiptar!
E bukur kjo po "ejani ju ftojme ne party" eshte nice too!ajo qe ka kenduar ne kengen magjike me stine e xxl!!!!
 

tirona

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Fillimisht postuar nga angeldeviled:
[qb] une ndjehem krenar se kam gjak shqiptar
ky eshte Rudi ky eshte stili 100% shqiptar!
E bukur kjo po "ejani ju ftojme ne party" eshte nice too!ajo qe ka kenduar ne kengen magjike me stine e xxl!!!! [/qb]
edhe ku mundet ta gjejm kengen ???????
 

ermaliurnick

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

mire do ishte te shitej ne dyqan por nuk ka dale ende /pf/images/graemlins/frown.gif
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

cd qe permban"ejani ju ftojm ene party ka dale",edhe 100%shqiptar s'vonon!
 

DEVIL-girl

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

dhe una kisha nje kerkese se kush mund te ma gjej kengen Me bind te Lorit ne mp3 dhe Nuk dua tja di nga The dreams me duket se i degjoj aty te Fajtori po nuk jane ne mp3.
 

DEVIL-girl

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Dhe kengen shut up qe ka dale tani po boni sevap nanjoni me ma gjet ne mp3 do jua di per nder. :wave:
 

qeshem

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

o goce te une do perplasesh gjithmone ti ??? /pf/images/graemlins/tongue.gif

dy te parat ti sjell una me thuaj ne pm ku /pf/images/graemlins/wink.gif


:wave:
 

dirty vegas

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

ej plasa me gjet titullin e nje kenge qe eshte me saksofon, dhe i vetmi tekst eshte zeri i nje goce qe thot "would you ...would want to sleep with me tonight"

E ka pas dhon radio gjithmon n'USA para nja 2-3 vjetesh. E ka parasysh njeri se per ca po them??
 

dirty vegas

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Fillimisht postuar nga Princesha:
[qb] E kendon Touch & GO dhe titullohet Would You...? [/qb]
..shum faleminderit se u cmena edhe un, edhe roomatet e mi gjith javen me i gjet emrin. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

ti s po gjeje emrin e kenges apo te robit qe doje me ja knu kengen ??? /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Hermesss

Primus registratum
Re: Ne kerkim te kengeve...

Eshte nje kenge qe e kam degjuar shume rralle, por qe me ka tingelluar e lezetshme. Mbaj mend vetem dy rrjeshta nga nje strofe: "..and I know / 'cos I've learned a little every day", dhe pastaj tre rrjeshta nga refreni: "But a good heart / these days is hard to find / .... / the last in kind".
Kengetari eshte mashkull, me nje ze te forte e disi te mprehte, i shoqeruar nga nje ose disa kengetare femra si backing vocals.
E ka degjuar ndonjeri? :rolleyes:
 
Top