Per ke po mendoni tani??????

ALTIN

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per nje miken time ne Angli qe e kam semure. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif Uroj te sherohet shpejt /pf/images/graemlins/smile.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

...Duhet detyrimisht te mendoj per dike/dicka???
...Leqe, duhet detyrimisht te mendoj....???
/pf/images/graemlins/laugh.gif
Mendoj, ndaj dhe jam.
Dmth mqse jam (sepse ekzistenca ime eshte e sigurt) dmth qe mendoj detyrimisht ...???
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ODISEA

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Ca ishte ky, mendim mbi mendimet /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
sa e thelle bohesh dhe ti naiher /pf/images/graemlins/laugh.gif
mendoj se t'kom shum inot /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

/pf/images/graemlins/pickellonja.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

per skenderbeun /pf/images/graemlins/wub.gif

eh ca burri ka qene /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

e scometo le pale... qe ai kushedi ku esht ty e vra menien /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Has

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

per nje bjonde qe pash sot rruges
wowww me ka mbet para syve shejtanka
 
Top