Re: Libri që ke në duar.

Status
Not open for further replies.

Rimseb10

Valoris scriptorum
Pikerisht. Libri eshte si te jesh parisiane kudo qe jeton, jo Ruse/ Angleze / Gjermane etc. Kjo sepse femrat ne paris kan qene gjithmone sinonimi Klasit, Fineses, Stilit, Elegances, Modes, feminilitetit etc. gjith te tjerat ngelen derivat i kesaj :) Ndaj libri kishte shume pergjithsime, ndoshta pikerisht per faktin qe cdo femer duhet te ndjeheh pak Parisiane ne vetvete. Me e forte, me optimiste, me e bukur.

Sa per klasin e syte e mij, ndoshta i di me mire se kushdo Lol . Mos te dalim nga tema.

T'ia kaloni mire.
Faleminderit per shpjegimim tend te detajuar, dhe qe e pranove faktin e realitetit. Spo e zgjas me ishin te mjaftueshem fjalet e tua. Nje dit te kendshme dhe per ty
 
Status
Not open for further replies.
Top