SHQIPERIA SIPAS NJE KORRESPONDENTI TE BBC

TONY

Primus registratum
SHQIPERIA SIPAS NJE KORRESPONDENTI TE BBC

para dy ditesh pashe nje emision tek BBCi cili bente fjale ne trafikimin e armeve ,nje gazetar i bbc kishte ardhur nga londra ne tirane e pastaj kosove maqedoni etj per te pershkruar se si kane kaluar armet fillimisht ne luften e kosoves e pastaj me trafikimet e tjera me radhe,ne nje nga deklaratat e tij ai e cilesoi shqiperine si vendi me i varfer ne europe ,padyshim u ndieva mjaft keq por fakti eshte se "taneve"nuk ju ben pershtypje fare ,deri kur keshtu ?a kemi te drejte te dalim prej kesaj sketerre ku jemi zhytur?per sa kohe dhe si mendoni se mund ti hedhim poshte keto mendime per atdheun tone?
 

aspahiual

Primus registratum
Re: SHQIPERIA SIPAS NJE KORRESPONDENTI TE BBC

Armet ne Kosove me kuaj kane kaluar...150 Marka Kallashi
 

kastriot

Primus registratum
Re: SHQIPERIA SIPAS NJE KORRESPONDENTI TE BBC

Fillimisht postuar nga ALBERTI:
[qb] para dy ditesh pashe nje emision tek BBCi cili bente fjale ne trafikimin e armeve ,nje gazetar i bbc kishte ardhur nga londra ne tirane e pastaj kosove maqedoni etj per te pershkruar se si kane kaluar armet fillimisht ne luften e kosoves ....[/qb]
Perpara se te komentoje ato 5 pushke qe kane kaluar nga Shqiperia ne Kosove, ky gazetari do te duhej te na shpjegonte se sa miliarde dollare armetime eksporton Anglia ne te gjithe Boten por sidomos ne Boten e trete.
 
Top