Si ja ben?

Sallaku

Primus registratum
Si ja ben?

Njeri do kalonte lumin me varke dhe kishte 100 kokrra veze me vete ndersa varka merrte 99 kokrra dhe ket burrin.
Si ja ben ta kaloje lumin me vezet?
Duhet ti marre te gjitha me nje rruge
 

bengu

Primus registratum
Re: Si ja ben?

Paska problem te madh ky, ta kaloje lumin me veze apo pa veze.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Si ja ben?

Halle halle kjo dynja! Ndoshta ai burri do prese qe veza te behet pule (gjel) dhe do kaloje lumin!
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Si ja ben?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb] Njeri do kalonte lumin me varke dhe kishte 100 kokrra veze me vete ndersa varka merrte 99 kokrra dhe ket burrin.
Si ja ben ta kaloje lumin me vezet?
Duhet ti marre te gjitha me nje rruge [/qb]
Ka mundesi t ket qen allasoji vllai se e paska fut n sume ate te 100 ...
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Si ja ben?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb] Jo me dreq jo se i bie prap 100
99 ne dore e nje ne sume :lol: [/qb]
po me pra kshu i bi . allasoji dmth qe i bi asaj sumes jo asaj . Nejse ...
 

Anana

Primus registratum
Re: Si ja ben?

Nji veze kalon me not, dmth e shtyn ky ne uje icik nga icik...E gjeta? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

KESI_USA

Primus registratum
Re: Si ja ben?

e hedh nji vez me parashute... ke ana tjeter e lumit... kalo ne vet me varken e u zgjith puna /pf/images/graemlins/laugh.gif :goofy:
 

^SHIU^

Primus registratum
Re: Si ja ben?

e gjeta vendos 99 vezet ne varke dhe vezen e 100 e vendos te vendi i tij . vete vjen me not
 

KESI_USA

Primus registratum
Re: Si ja ben?

hahhaa she ejjj ca bo ti re.. me ndjek mu mbrapa ee /pf/images/graemlins/tongue.gif :smash: :smash: :devil:
 

^SHIU^

Primus registratum
Re: Si ja ben?

jemi ne demokraci a ku jemi kam dhe un te drejten e fjales dhe mendimit /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

BOBJA

Primus registratum
Re: Si ja ben?

nje gjeagjez per ju studenta :tipsy: CFAR BEN BURRI NJE HER NE VIT E BEJN GRATE DIT PER DIT....
 

Ema

Goddes
Re: Si ja ben?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb] Njeri do kalonte lumin me varke dhe kishte 100 kokrra veze me vete ndersa varka merrte 99 kokrra dhe ket burrin.
Si ja ben ta kaloje lumin me vezet?
Duhet ti marre te gjitha me nje rruge [/qb]
Hyp nalt ene veten,ene vezet dhe dy veze i bo kshu cirku i hudh perpjete duke i nerru,kshu jane gjithnji 99.Varkes le ti japi era /pf/images/graemlins/smile.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Si ja ben?

Fillimisht postuar nga Robo:
[qb] Njeri do kalonte lumin me varke dhe kishte 100 kokrra veze me vete ndersa varka merrte 99 kokrra dhe ket burrin.
Si ja ben ta kaloje lumin me vezet?
Duhet ti marre te gjitha me nje rruge [/qb]
po te shkoje mas nai ferre e te lehtesohet nga plonci e prostati, besoj se me shume se pesha e nji veze do kete ça me lshu burri huj.
 
Top