Si mendoni ju ??????????????

drini@

Primus registratum
Si mendoni ju ??????????????

Ju si mendoni per humorin Shkodran do te jete i bukur dhe kete vit si vitet e tjera. :rolleyes:

VIVA SCUTARI.SEI BELLISSIMO.
TI VOGLIO TANTO BENE.MI MANCHI TANTO.
 

ildi

Primus registratum
Re: Si mendoni ju ??????????????

Fillimisht postuar nga 5 Heronjt:
Ishadha e permiresojne pak mor 'grup'se keto dy vjetet e fundit e kane prish doren krejt. :rockband:
 
Top