Sot ndjehem...

agim40

Valoris scriptorum
s'na ftove per nje kafe, vetem sa te marrim nje dush shi mbi koke dhe... nejse me shume se kaq do te ishte vertet luks.
(tema) i menduar
edhe te unë me shi, prandaj s'dola sonte jashtë....
ohhhh sa mirë dhe sa e freskët është koha....:p
 
Top