Pune Tirane, ofroj vend pune banakiere

A

admin

Guest
Kerkohet banakiere per Bar-Pasticeri. Te interesuarat duhet te jene serioze, korrekte, dhe energjike. Bar-Pasticeria ndodhet te Komuna e Parisit, ngjitur me parkingun e Qendres Kristal. Nr kontakti: 068 60 49 604

Continue reading...
 
Top