Shprehjet me te bukura filozofike!!

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga enajda, 14 Nov 2012.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 3. Artin

  Artin Papirus rex

 4. Artin

  Artin Papirus rex

  emanuel-kant.jpg
   
  TinkerBell likes this.
 5. Artin

  Artin Papirus rex

 6. Artin

  Artin Papirus rex

  Kant3.jpg
   
  Anabell likes this.
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  "Të gjitha ekstremet e ndjenjave janë aleat me çmendurinë.”

  Virginia Woolf
   
  joetisti_ likes this.
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Laozi6.jpg
   
  Anabell likes this.
 9. Artin

  Artin Papirus rex

 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  "po te pyesesh shume eksperte, mund te gjesh konfirmim per cdo lloj opinioni."
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  In three words I can sum up everything I've learned about life : it goes on..
  ~ Robert Frost.
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

 13. Artin

  Artin Papirus rex

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  鹰单飞,羊群集。 - "Yīng dān fēi, yáng qún jí."

  Shqiponjat fluturojne te vetmuara,delet ecin me kopene.

  KINEZET jane POPULL.....BRILIANT dhe jo zgjebs.
   
  TinkerBell likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Disa fjale te urta vlonjate.

  1-Nje here bie trungje lumi(GABIM).
  2-Iu nxi mjekra priftit, se ngordhi gomari i hoxhes.
  Naten e mire.
   
 16. bobo

  bobo marksist-enverist

  te lindesh budalla sdo tthot gja, te vdesesh budalla asht e tmerrshme!e.m.r.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Papa apo QYRRSIN nuk e lindi zoti.
  Se ndryshe do ishte....MEKATAR.
   
 18. Artin

  Artin Papirus rex

  Dështimi është themeli i suksesit.
  Suksesi është vendi ku është fshehur dhe rri në pritje dështimi.

  (Laozi - 600 p.e.s.)
   
  Airbourne likes this.
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  So ilhgo wi-yanggan gochinda.
  Mbasi ke humbur LOPEN,ndreq stallen.
  Koreane.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ne kete rast ....qfar quhet IQ???
  atraqueteo34-mujer-bruta-no-da-felicidad-por-mas-grande-que-20459373.png Ose kendveshtrim.
  FUCKiamos.
   
  SiL3nT likes this.

Shpërndajeni këtë faqe